Lustra łazienkowe – luksus i komfort w jednym!

Lustra łazienkowe postawić można na wiele możliwości. Metoda montażu zależna jest od jego powierzchni a także pomieszczenia gdzie chcemy, by się znajdowało.
Wykorzystując dzisiejsze lustra można odmłodzić mieszkanie lub wpisać do niego powiew nowoczesności. Lustro służące do oglądania się a także poprawiania wizerunku, dzięki inicjatywie producentów, już dawno przestało pełnić tylko swoją podstawową rolę. Obecnie lustro jest czymś więcej o czym świadczą najaktualniejsze kolekcje głównych producentów. Półka pod lusterkiem jest czasami niesłychanie przydatna, dlatego coraz częściej można spotkać linię luster seryjnych z dodatkowymi półeczkami zakładanymi na specjalnych zaczepach w dole lustra. Lustro winno także być zamocowane około 20 cm nad umywalką, co uchroni je przed brudzeniem wodą. Małe lustro trzeba dostosować do wzrostu konkretnej osoby. Musi być wówczas przymocowane tak, żeby wzrok użytkownika padał bezpośrednio na wysokości 3/4 od dolnej krawędzi. Ogromne lustra naścienne stały się ciekawym sposobem na nadanie nowoczesnego stylu łazienkom. Lustra tego rodzaju dostarczają nam sporą powierzchnia odbijającą, ponadto powiększają optycznie powierzchnię w toalecie i rozświetlają pomieszczenie. Ustanawiają kluczowy punkt łazienki, dodając jej nowoczesny i luksusowy charakter. Wielkie lustra łazienkowe są przeważnie szlifowane, co daje nam wygodne oraz modne wykończenie krawędzi.

Na rynku dostępne są liczne lustra łazienkowe podświetlane, w luksusowych ramach retro albo te, zrobione w niekonwencjonalnym stylu, które zmieniają oblicze każdej łazienki!
Jeśli chcesz mieć okazję niezwykle dokładnego przejrzenia się w lustrze, na płaszczyźnie tradycyjnego lustra możesz zamontować tzw. lustro kosmetyczne, które dzięki przyssawkom może być swobodnie przesuwane po nawierzchni lustra. Lusterko kosmetyczne możesz dodatkowo postawić na osobnym uchwycie ściennym, a także zamówić lustro łazienkowe z wbudowanym lusterkiem kosmetycznym. Lustra podświetlane są nowoczesnym oświetleniem oraz napawają się wielkim zainteresowaniem, szczególnie ze względu na szereg wartości, jakimi się odznaczają. Poza tymże są uniwersalne – perfekcyjnie łączą się z każdym pomieszczeniem, bez względu na wygląd a także wystrój wnętrza. Światło LED – często okazuje się, że montaż czegoś tak prostego jak oświetlenie nadaje naszej ubikacji innowacyjnego, przytulnego klimatu. Szczególnie gdy uwielbiamy kąpiele przy stonowanym świetle, doprowadzi to nas w świetny klimat i doda nastroju wnętrzom. Półki montowane niżej lustra łazienkowego to proste rozwiązanie, które umożliwia mieć pod ręką dodatki łazienkowe. Jeśli pragniemy mieć bezpośredni dostęp do większej ilości rzeczy, należałoby przeanalizować montaż wnęki ściennej, w jakiej umieścimy lustro łazienkowe. Inne rozwiązanie to szafki, które pomieszczą jeszcze więcej akcesoriów, ale to, co wybierzemy, zależy od wielkości naszej toalety. Lustra do łazienki podświetlane to niesamowicie funkcjonalny element umeblowania naszego pomieszczenia. Przymocowane taśmy ledowe umożliwiają precyzyjne ubranie się, przygotowanie fryzury bądź umalowanie. Lustra łazienkowe z światłem ledowym, to także idealny projekt na oryginalne urządzenie powierzchni – jej ożywienie i wizualne powiększenie. Tym bardziej, że producenci dają nam do wyboru zarówno barwę oświetlenia – zimną albo cieplejszą oraz oferują możliwość układu oświetlenia w wybrany sposób lub układ. Przy jego zastosowaniu możemy też wykonać niezwykłą atmosferę.